• Tüm Kategoriler
  • 3 in 1 Metal Dedektörü Metal Ahşap Panel Arkası Duvar Tarayıcı

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   3 in 1 Metal Dedektörü Metal Ahşap Panel Arkası Duvar Tarayıcı TS78B

   AC Gerilim Canlı Tel Tespit Duvar bulucu

   R1436

   Açıklama:

   Güç Türü: Pil-Powered

   diy malzemeleri: elektrik

   LCD Ekran ile Veya Değil: Hiçbir

    

   Ürün Açıklaması:

   yüksek Kaliteli TS78B Metal Dedektörü Birinde Üç fonksiyon Damızlık & kiriş arkasında AC Canlı Teller veya Metaller Duvar Bulucu Ücretsiz Kargo

   & #8203;EN Kaliteli 100% ÜST 10 Itibaren Orijinal Enstrüman Üreticisi.

    

   Özellikleri:

   kapalı dekorasyon kullanımı için uygundur

   metal veya ahşap pozisyon tespit zaman, dedektör ses ve flaş alarmı

   aynı nesne algılayabilir Temel olarak

   teknoloji özellikleri

   tespit derinliği: 19mm

   pozisyon doğruluk: 3mm

    

   örnekleme:

   ölçülen yüzey üzerinde koymak dedektörü, güç düğmesine basın. ilk kırmızı LED ve yeşil LED vardır, ve duydum bir " Di " sesi. zaman kırmızı LED söner, bu dedi örnekleme tamam. eğer ilk kırmızı LED ve " Di " sesi tutar, örnekleme başarısız dedi.

   operasyon:

   zaman örnekleme tamam, yok güç düğmesini bırakın. birlikte hareket ölçülen yüzey, tespit zaman SAPLAMA, kırmızı Led'ler sırayla ışık; Zaman tüm kırmızı Ledler işık ve ses " Didi .. ", işareti bu ilk pozisyon, sonra güç düğmesini bırakın.

   ölçülen yüzey üzerinde koymak dedektörü, yeniden örnekleme ve hareket karşı tarafında ilk pozisyon işaretli. tespit zaman SAPLAMA, kırmızı Led'ler sırayla ışık; Zaman tüm kırmızı Ledler işık ve ses " Didi .. ", işareti bu ikinci pozisyon, sonra güç düğmesini bırakın.

   tekrar test için bazı zamanlar, alarm tekrarlayın. pozisyon DAMıZLıK birinci ve ikinci işaretli arasında bulunabilir.

   test nesne dedektörü uzak tutmak, hareket kadar düğmeyi sesler ve parlar. geri hareket durdurmak için biraz ses ve parlaklık.

   dedektör parlayacak olmaz veya ses olduğunda hiçbir metal veya DAMıZLıK.

   Test için doğru sonuç almak için bazı zamanlar.

   güç kaynağı: tek 9 V 6F22 pil

   ürün boyutu: 145x62x25mm

   ürün ağırlığı: yaklaşık 71g (pil olmadan)

   standart aksesuarlar: metre (pil olmadan), pil, manuel

   prensibi giriş:

   bu bir yoğunluk farkı dedektörü olduğunu. sürece orada tespit nesne iç yoğunluk değiştirmek (bu nesne kalınlığı en az 3 cm olan), dedektör konumunu belirlemek bölge. hatta bir ahşap çerçeve varsa, metal veya diğer nesneleri büyük duvar yoğunluğu farkı ile, bu dedektör öğrenebilirsiniz. daha yoğunluk farkı olduğunu, derin keşif alan derinliği.

   dedektör örnekleme ideal devlet olmalıdır duvar ile üniforma yoğunluğu. ama aslında günlük yaşamda üniforma yoğunluğu ile hiçbir duvar, hatta yoğunluk değiştirmek mümkündür, nispeten büyük. bu neden olabilir yanlış alarm dedektörü. böylece kullanıcılar GEREKIR tekrar tekrar ileri geri üzerinde algılama tespit alanı. İlk, bir büyük itibaren başlar örnekleme aralığı, hangi emin üniforma bölge olduğunu. sonra yavaş yavaş kadar dar algılama aralığında yoğunluk anomali (SAPLAMA) bulundu. kullanıcıların serbest DEĞIL bütün örnekleme ve algılama işlemi sırasında test butonu, bu önemli bir adım operasyonda.

   dedektörün yargılamak için nasıl kalite ve hassasiyet?

   çıkar dedektörü, DAMıZLıK fonksiyonu geçmek. sol el tarafından dedektörü tutun, sonra önünde örnekleme hava yoğunluğu dedektörü; sonra bir Di-Di ses, örnekleme bitti. sol başparmak tutun düğmesine basarak, yavaş yavaş yakın sağ avuç hareket dedektörü. şu anda, bar grafik bulacaksınız merkeze iki taraftan yavaş yavaş hareket; dedektörü uyarı sesi de yapar. zaman almak palm tespit uzak bölge, dedektör normale döndü. bu prosedür kullanılabilir olup olmadığını test etmek DAMıZLıK fonksiyonu basit koşulu altında çalışılabilir

   Diğer Özellikler
   Stok KoduR1436
   MarkaProFisher
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   804068966120
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri | Rhino Aksesuar'da kapıda ödeme , güvenli kredi kartı ve havale ile alışveriş yapabilirsiniz.

   Müşteri Hizmetleri : 0212 212 05 45 | Whatsapp destek hattı : 0212 212 05 45 | rhinoaksesuar@gmail.com
   Rhino Aksesuar © Copyright 2021

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.