• Tüm Kategoriler
  • Bt V5.0 Alıcı Verici A2DP AVRCPKablosuz Ses Müzik Adaptörü 3.5mm Aux 3.2Gr

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Bt V5.0 Alıcı Verici A2DP AVRCPKablosuz Ses Müzik Adaptörü 3.5mm Aux 3.2Gr

    Ev TV Araba Mp3/4 Hoparlör PC

   R1322AN

   Açıklama

   Kebidu 2 in 1 Bluetooth 5.0 alıcı verici kablosuz Bluetooth adaptörü ses 3.5 MM AUX ses ile ev TV araba MP3 hoparlör PC için

   Özellik

    

   1. Bu son derece taşınabilir, hafif kablosuz kablosuz AV alıcısı-vericisi ve alıcı, çok çeşitli durumlar ve kullanımlar için ideal bir kablosuz ses çözümüdür

    

   2. Verici modu: kablosuz olarak Bluetooth tv'nizden, ev stereo sisteminizden veya CD çalarınızdan Bluetooth kulaklıklarınıza veya hoparlörlerinize ses akıtır

    

   3. Alıcı modu: kablosuz olarak Bluetooth özellikli telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan kablolu stereo, hoparlör veya kulaklıklarınıza ses akışı

    

   4. Mod değiştirme:

    

   1. Cihaz uzun bir süre modda olsaydı, başka bir moda geçmek için iki kez yeniden enerjilendirilmelidir.

    

   2. Cihaz sadece geçiş moduna sahipse, hemen başka bir moda geçmek istiyorsanız, sadece bir kez yeniden enerji vermeniz gerekir.

    

   5. Eşleştirme yöntemi

    

   RX modu: eşleştirme adı: ZF-169, telefonun Bluetooth ayarlarında eşleştirmek için ZF-169 bulun. Eşleştirme işlemi sırasında mavi ışık yanıp söner ve eşleştirme başarılı olduktan sonra mavi ışık yanıp sönmeyi durdurur. Ürünü ses cihazına 3.5 ses kablosuyla bağlayın.

    

   TX modu: TX modu, diğer Biuetooth alıcı cihazları (Bluetooth kulaklık, Bluetooth hoparlör, Bluetooth alıcısı vb.) otomatik olarak arayacaktır, eşleştirme sırasında kırmızı ışık yanıp söner, ve eşleştirme başarılı olduktan sonra kırmızı ışık yanıp sönmeyi durdurur. Ürünü 3.5 ses kablosu/rca ses kablosu ile bir TV gibi bir cihaza bağlayın.

    

   6. Süper taşınabilir ses akışı gücü

    

   ZF-169 sadece 18mm (0.63 ") boyunca ve sadece 18g (0.63 oz) ağırlığındadır, ancak güçlü kablosuz ses akışı özelliklerine sahiptir. Bu verici ve alıcıyı sırt çantanıza veya laptop çantası 'e kaydırın ve en ufak bir çaba sarf etmeden hareket halindeyken alın.

    

   7. geniş uyumluluk: dahil 3.5mm kablo ile, bu alıcı verici adaptörü yaygın bilgisayarınızda kullanılabilir, laptop, ev stereo sistemi, kulaklık, smartphone, Mp3 çalar, CD çalar, vb.

    

   Özellikler

    

   Model: ZF-169

    

   Teknolojiler: BT5.0, A2DP, AVRCP (sadece alıcı modu)

    

   Çalışma aralığı: 10 m/80m'ye kadar (herhangi bir engelleme nesnesi olmadan)

    

   Eşleştirme adı (alıcı modu): ZF-169

    

   Verici modu: kırmızı led ışık açık

    

   Alıcı modu: mavi LED ışık açık

    

   Boyutlar: 32mm * 17mm "8.5mm

    

   1. Bu cihaz sadece bluetooth alıcısı veya bluetooth verici olarak kullanılabilir. WiFi ağına bağlanmak için WiFi / Kablosuz adaptör olarak kullanılamaz ve doz klavye / fare ile çalışmaz.

   2. Bluetooth vericisi veya bluetooth alıcısı olarak cihazımızı kullandığınızda, cihazımızı cihazımıza bağlamak için 3.5mm AUX kablosu kullanmanız gerekir (çünkü 3.5mm AUX kablosu ses girişi veya çıkışı için kullanılmalıdır), o zaman eşleştirme moduna geçtiğinizde cihazlarınızla eşleştirebilirsiniz.

   1. Bu son derece taşınabilir, hafif kablosuz ses verici ve alıcı çok çeşitli durumlar ve kullanımlar için ideal bir kablosuz ses çözümüdür

   2. Verici modu: Kablosuz olarak Bluetooth olmayan TV'nizden, ev stereo sisteminizden veya CD çalarınızdan Bluetooth kulaklıklarınıza veya hoparlörlerinize ses akışı sağlar

   3. Alıcı modu: Bluetooth özellikli telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan kablolu stereo, hoparlör veya kulaklıklarınıza kablosuz olarak ses akışı sağlar

   4. Mod değiştirme:

   a) Cihaza uzun bir süre mod girmişse, başka bir moda geçmek için iki kez yeniden enerjilenmesi gerekir.

   b) Cihaz yeni moda geçtiyse, hemen başka bir moda geçmek istiyorsanız, yalnızca bir kez yeniden enerji vermeniz yeterlidir.

   5. Eşleştirme yöntemi

   a) RX modu: Eşleştirme adı: KN320 / ZF169, eşlenecek telefonun Bluetooth ayarlarında KN320 / ZF169'u bulun. Eşleştirme işlemi sırasında mavi ışık yanıp söner ve eşleştirme başarılı olduktan sonra mavi ışık yanıp sönmeyi durdurur. Ürünü 3,5 ses kablosuyla ses cihazına bağlayın.

   b) TX modu: TX modu otomatik olarak diğer Bluetooth alıcı cihazları (Bluetooth kulaklık, Bluetooth hoparlör, Bluetooth alıcısı vb.) arar, eşleştirme sırasında kırmızı ışık yanıp söner ve eşleştirme başarılı olduktan sonra kırmızı ışık yanıp sönmeyi durdurur. Ürünü 3,5 ses kablosu / RCA ses kablosu olan TV gibi bir cihaza bağlayın.

   6. KN320 / ZF169 sadece 32 mm (çapında ve sadece 3,2 g (0,11 oz) ağırlığındadır, ancak güçlü kablosuz ses akışı özelliklerine sahiptir. Bu vericiyi ve alıcıyı sırt çantanıza veya dizüstü bilgisayar çantanıza koyun ve en ufak bir çaba harcamadan hareket halindeyken kullanın.

   7. Geniş Uyumluluk: dahil 3.5mm kablo ile, bu Alıcı Verici adaptörü yaygın bilgisayarınızda, dizüstü bilgisayar, ev stereo sistemi, kulaklık, akıllı telefon, Mp3 çalar, CD çalar, vb.

   Özellikler:

   Model: KN320 / ZF169

   Teknolojiler: BT5.0, A2DP, AVRCP (yalnızca alıcı modu)

   Çalışma Aralığı: 10m / 33ft'e kadar (herhangi bir engelleme nesnesi olmadan)

   Eşleştirme adı (Alıcı modu): KN320 / ZF169

   Verici modu: kırmızı LED ışığı yandığında

   Alıcı modu: mavi LED ışığı yandığında

   Boyutları: 32mm * 17mm * 8.5mm

   Paket İçeriği

   1x Bluetooth 5.0 kablosuz AV alıcısı-vericisi/alıcı adaptörü

    

   1x3.5mm Aux kablosu

    

   1x kullanım kılavuzu

   Orijinal kutu ambalajında gönderilir.

    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduR1322AN
   MarkaProFisher
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   804068998770
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri | Rhino Aksesuar'da kapıda ödeme , güvenli kredi kartı ve havale ile alışveriş yapabilirsiniz.

   Müşteri Hizmetleri : 0212 212 05 45 | Whatsapp destek hattı : 0212 212 05 45 | rhinoaksesuar@gmail.com
   Rhino Aksesuar © Copyright 2021

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.