• Tüm Kategoriler
  • Optik HD Ses Müzik Rx-Tx BT5.0 APTX LL 3 Kulaklık Bağlantısı

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   Görsel 8
   PlatinPuan : 2.983.333
   Fiyat:
   3.768,42 TL
   357,97 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Optik HD Ses Müzik Rx-Tx BT5.0 APTX LL 3 Kulaklık Bağlantısı

   3.5mm Jack AUX Dijital Ses Müzik

   60m Uzun Menzilli

   R1339ND

   Açıklama

   Notlar: cihazınız yayın fonksiyonuna sahipse 3 adet veya daha fazla destek olacaktır, yayın fonksiyonu yoksa sadece 2 adet bluetooth cihaza bağlanabilir.

   Bluetooth sürümü: BT V5.0

   Bluetooth: 2.4 GHz-2.480 GHz

   RX modu iletim aralığı: 20-40 metre

   TX modu iletim aralığı: 30-60 metre

   TX modu protokolü: A2DP AVRCP SBC APTX APTX-LL

   Bluetooth verici protokolü: A2DP SBC APTX APTX-LL

   Çıkış ses formatı: Stereo analog ses, fiber optik dijital ses

   Giriş ses formatı:: Stereo analog ses, fiber optik dijital ses

   RX modu çalışma akımı: 70-90mA civarında

   TX modu çalışma akımı: 60-220mA civarında

   Bypass modu çalışma akımı: yaklaşık 50mA

   Güç kapalı akımı: 32mA civarında

   Bekleme modu çalışma akımı: 32mA civarında

   Giriş gücü: DC + 5 V

   Alıcı/verici/Bypass anahtarı:Tx-bluetooth verici modu; rx-bluetooth alıcı modu; Bluetooth olmadan baypas-ses geçiş modu; güç açık devlet, RX/Bypass/TX anahtarı düğmesi yerini değiştirin, otomatik olarak ilgili moda geçecektir.

   Optik/AUX stereo ses anahtarı: alıcı modu:3.5mm ses kablosunu AUX stereo çıkış portuna bağlayın, BT5805 analog ses otomatik olarak geçecektir; stereo çıkış portu bağlı değilse, varsayılan fiber optik modu olacaktır

   Verici modu/Bypass modu:3.5mm ses kablosunu AUX stereo giriş portuna bağlayın, BT5805 analog ses otomatik olarak geçecektir; stereo çıkış portu bağlı değilse, varsayılan fiber optik modu olacaktır

   Bluetooth yayın modu On/Off:

   Bluetooth yayın iletilmesi açın:Bluetooth alıcı moduna veya baypas moduna geçin (Bypass modu Stereo ses geçerlidir), beyaz gösterge ışığı ile yayın iletim modunu açmak için 3 saniye boyunca uzun basma yayın düğmesi yanar; güç açık durumda, beyaz gösterge ışığı kapalı yayın iletim modunu kapatmak için 3 saniye boyunca yayın düğmesine uzun basın.

   Bluetooth yayın alma anahtarı:Bluetooth alıcı modu, hızlı bir şekilde mavi ışık flaşı ile yayın alma modunu açmak için kısa basın yayın düğmesi; güç açık durumda, yayın alma modunu mavi gösterge ışığı ile kapatmak için 3 saniye boyunca yayın düğmesine uzun basın.

   Not: Bluetooth yayın iletilmesi ve alınması aynı anda açılamaz.

   Alıcı modu

   Nsendato BT5805 'ü bluetooth hoparlör/araç stereo olmayan bir sisteme/kablolu kulaklığa vb. Bağlayın. 3.5mm ses kablosu/RCA kablosu/optik kablo ile. Daha sonra, Nsendato bt580'i bluetooth özellikli bir akıllı telefona vb. bluetooth ile eşleştirin. Telefonunuzdan müzik, bluetooth hoparlör olmayan/araç stereo sistemine/kablolu kulaklık vb.

   Bağlantı ile ilk akıllı telefon:

   Adım 1: Nsendato BT5805 açmak için güç kablosunu takın

   Adım 2: 3.5mm ses kablosu/RCA kablosunun bir ucunu BT5805 RX çıkışının AUX portuna ve diğer ucunu bluetooth hoparlör olmayan bir AUX giriş portu/RCA giriş portuna bağlayın. Veya optik kablonun bir ucunu BT5805 RX çıkışının optik portuna ve diğer ucunu bluetooth hoparlör olmayan optik giriş portuna bağlayın.

   Adım 3: çevirin ?RX-Bypass-TX? anahtarı ?RX? girmek için bluetooth alıcısı modu (kısa basın eşleştirme düğme giriş eşleştirme modu) madencilik ile RX beyaz gösterge ışığı yanıp sönen hızlı.

   Adım 4: akıllı telefondaki bluetooth'u etkinleştirin, ?BT5805? yi arayın ve bağlanmak için tıklayın. Gerekirse, giriş şifreleme ?0000?

   Adım 5: başarılı bağlantıdan sonra, ?RX? ve ?A? beyaz gösterge ışığı açık kalır. Codec'in gösterge ışığı, akıllı telefonun codec'ine göre görüntülenecektir. Akıllı telefon SBC modundaysa, sbc'nin beyaz gösterge ışığı bt5805'de görüntülenecektir.

   Ikinci akıllı telefon ile bağlantı kurun:

   1. İlk cep telefonu başarıyla bağlandıktan sonra, RX göstergesi hızlı bir şekilde yanıp söner ile eşleştirme moduna girmek için eşleştirme düğmesine kısa basın.

   2. İkinci cep telefonunun Bluetooth işlevini açın, "BT5805" Bluetooth cihaz adını arayın, seçin ve bağlayın,

   3. After başarılı bağlantısı, ?B? gösterge ışıkları kalmak, bu ortalama BT5805 bağlı iki cep telefonu.

   Not: Nsendato BT5805 başarılı bir bağlantıdan sonra yeniden başlatıldığında, BT5805 otomatik olarak son bağlanan cep telefonu 'a bağlanacaktır (ancak BT5805 açılmadan önce cep telefonu 'in Bluetooth fonksiyonunun açık olduğundan emin olun)

   Eşleştirme moduna girin:

   1) bir Bluetooth cihazı bağlı, kısa basın eşleştirme düğme giriş eşleştirme durum. Sonra, RX göstergesi ışık olacak flash hızlı.

   2) bağlı bluetooth cihazından bağlantıyı kesmek ve eşleştirme durumunu girmek için 3 saniye boyunca eşleştirme düğmesine uzun basın. Daha sonra RX göstergesi ışık olacak flash hızlı.

   Bluetooth verici modu:

   Bağlantı Nsendato BT5805 bir olmayan Bluetooth multimedya cihazı (gibi TV, PC) via 3.5mm ses kablosu veya optik kablo. Sonra, çift BT5805 bir bluetooth kulaklık veya Bluetooth hoparlör Vb. bluetooth üzerinden, bir multimedya cihazından (PC, TV gibi) ses kaynağı bir Bluetooth kulaklığa veya bt5805bluetooth üzerinden Bluetooth hoparlör iletilebilir Iletim

   Ilk Bluetooth kulaklık ile bağlantı kurun:

   Adım 1: BT5805 açmak için güç kablosunu takın

   Adım 2: mikrotübülün bir ucunu 3.5mm ses/RCA kablosu BT5805 TX giriş erkek AUX portlu ve diğer sonu AUX çıkışı (ses çıkışı) bluetooth olmayan bir ses cihazının (TV, PC gibi) bağlantı noktası/RCA çıkış portu veya optik kablo BT5805 TX girişinin optik portunun bir ucunu bağlayın, Ve Bluetooth olmayan bir multimedya ses cihazının optik çıkışının diğer ucu (TV ve PC gibi)

   Adım 3: Bluetooth eşleştirme moduna girmek için ?RX-Bypass-TX? anahtarını ?TX? ye çevirin (veya eşleştirme moduna girmek için eşleştirme düğmesine kısa basın) TX ile beyaz gösterge ışığı yanıp sönen hızlı

   Adım 4: üzerinde Bluetooth etkinleştirin Bluetooth kulaklık/Bluetooth hoparlör. 1 metre içinde BT5805 yakın olsun. Yaklaşık 5-30 saniye sonra, BT5805 otomatik olarak Bluetooth kulaklığına/Bluetooth hoparlör eşleştirecektir.

   Adım 5: başarılı bağlantıdan sonra, TX beyaz gösterge ışığı ve A kalacak. Codec'in gösterge ışığı Bluetooth kulaklığının codec'ine karşılık gelir.

   Ikinci Bluetooth kulaklıklarla bağlantı kurun

   Adım 1: komple en bağlantı ilk Bluetooth kulaklık/Bluetooth hoparlör.

   Adım 2: daha sonra, kısa eşleştirme düğmesine basın ve bt5. TX beyaz gösterge ışığı ile eşleştirme moduna girecek hızlı bir şekilde yanıp sönüyor (yanıp sönme süresi 3 dakika sürecek. Sonra, eşleştirme durum olacak ucu, böylece kısa basın eşleştirme düğme giriş eşleştirme durum tekrar)

   Adım 3: İkinci Bluetooth kulaklıkta bluetooth'u etkinleştir, Bluetooth hoparlör vb. 1 metre içinde BT5805 'e yakın olsun. Alır yaklaşık 5-30 saniye BT5805 komple eşleştirme.

   Adım 4: sonrası başarılı bağlantı, beyaz gösterge ışıkları TX ve B olacak kalmak. Sonra beyaz gösterge ışık codec printpack-india göre kodları iki kulaklık.

   Giriş eşleştirme modu:

   1-bir Bluetooth cihazı bağlı, kısa basın eşleştirme düğme giriş eşleştirme durum. Sonra, TX göstergesi ışık olacak flash hızlı

   2 uzun basın eşleştirme düğmesi 3 saniye kes en bağlı Bluetooth cihazları ve giriş eşleştirme durum. Daha sonra, TX gösterge ışığı hızlı bir şekilde yanıp söner.

   Paket İçeriği

   Bluetooth uzun menzilli verici ReceiverX1

   Kullanıcı manuel EnglishX1

   Optik CableX1

   3.5mm ses CableX1

   RCA CableX1

   USB şarj kablosu x1


   Orijinal kutu ambalajı içinde gönderilir
   .

   Diğer Özellikler
   Stok KoduR1339ND
   MarkaProFisher
   Stok DurumuVar
   80406900322606
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri | Rhino Aksesuar'da kapıda ödeme , güvenli kredi kartı ve havale ile alışveriş yapabilirsiniz.

   Müşteri Hizmetleri : 0212 212 05 45 | Whatsapp destek hattı : 0212 212 05 45 | rhinoaksesuar@gmail.com
   Rhino Aksesuar © Copyright 2021

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.